X
Poleć nas swoim znajomym.
Wpisz poniżej adres e-mail.
Nasza oferta
Inwestycje w sprzedaży

Strona główna  >   Aktualności

Aktualności

01.06.2010 | Wiosna na Osiedlu Słonecznym

Po długiej i śnieżnej zimie oraz wyjątkowo deszczowym początku maja, Osiedle Słoneczne powitało wiosnę zieloną trawą, ogródkiem przy mieszkaniu pokazowym i pięknie zaaranżowanymi na terenach wspólnych rabatami. Mimo bardzo intensywnych prac prowadzonych w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wiosnę widać i czuć w każdym jego zakątku. więcej »

20.03.2010 | Dni otwarte na Osiedlu Słonecznym

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym osiedlu w ramach Dni Otwartych Cen, które odbędą się 8 i 9 maja (sobota i niedziela), w godzinach od 10:00 do 15:00 w nowym Biurze Sprzedaży, zlokalizowanym na terenie Osiedla Słonecznego ul. Zegara Słonecznego 3 m 2 (wjazd od ul. Czystej z powodu remontu ul. Chrobrego). więcej »

Obrazek dla aktualności Mieszkanie pokazowe otwiera swe podwoje
10.03.2010 | Mieszkanie pokazowe otwiera swe podwoje

Tak jak nasi Klienci rozpoczęli proces wykańczania swoich mieszkań, tak i my postanowiliśmy wyjść naprzeciw zadawanym często pytaniom o ich funkcjonalność i zaprezentować „na żywo” walory naszych mieszkań przez wykończenie i urządzenie Mieszkania pokazowego. więcej »

01.03.2010 | Biuro sprzedaży na terenie osiedla

Nadchodzi wiosna a wraz z nią oczekiwana zmiana lokalizacji Biura Sprzedaży. Już wkrótce miło nam będzie gościć Państwa w jednym z mieszkań w samym sercu osiedla! Nasz nowy adres to ul. Zegara Słonecznego 3 m 2 (wjazd od ul. Chrobrego). więcej »

Obrazek dla aktualności Pierwsze wydania kluczy do mieszkań na Osiedlu Słonecznym
10.01.2010 | Pierwsze wydania kluczy do mieszkań na Osiedlu Słonecznym

Mimo mrozów i chłodów, na Osiedlu Słonecznym trwa naprawdę gorący czas – czas wręczania kluczy do mieszkań naszym przyszłym mieszkańcom. Pierwsi mieszkańcy właśnie je otrzymali, a kolejni odbiorą klucze wkrótce. Zatem już wkrótce osiedle wypełni się życiem, a na wiosnę wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. więcej »

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz wszystkie nieruchomości »