X
Poleć nas swoim znajomym.
Wpisz poniżej adres e-mail.
Nasza oferta
Inwestycje w sprzedaży

Strona główna  >   Aktualności

Aktualności

01.01.2010 | Ul. Zegara Słonecznego na Osiedlu Słonecznym - Nowa numeracja porządkowa dla budynków

Osiedle Słoneczne zostało zaprojektowane jako spójnie zaplanowane osiedle mieszkaniowe, zarówno pod względem architektonicznym, infrastrukturalnym, jak i organizacyjnym. W zachowaniu tej spójności bez wątpienia pomógł fakt nadania wewnętrznej ulicy osiedlowej nazwy, która korespondowałaby z koncepcją całego Centrum Słonecznego i nazwą samego osiedla. Mamy zatem przyjemność poinformować Państwa, że ulica okalająca I fazę osiedla, otrzymała nazwę Zegara Słonecznego. więcej »

Obrazek dla aktualności Pierwsze odbiory techniczne już za nami
10.12.2009 | Pierwsze odbiory techniczne już za nami

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż z początkiem grudnia tego roku zgodnie z pierwotnie przewidzianymi terminami na Osiedlu Słonecznym odbyły się pierwsze odbiory techniczne zakupionych mieszkań. Miło nam było zrobić mikołajkowy podarunek naszym mieszkańcom w postaci sprawnie przeprowadzonych odbiorów. więcej »

01.12.2009 | Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków – WKRÓTCE PIERWSZE ODBIORY TECHNICZNE!

W dniu 30 listopada 2009 uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie wszystkich trzech budynków mieszkalnych. Dokument ten jest oficjalnym potwierdzeniem właściwego stanu technicznego budynków, instalacji i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Jest to też dowód na gotowość Osiedla Słonecznego do zamieszkania. więcej »

10.11.2009 | Tymczasowa zmiana lokalizacji biura sprzedaży

W związku z intensywnym postępem prac budowlanych na terenie Osiedla Słonecznego oraz zaawansowaną budową Galerii Słonecznej i Aquaparku, Biuro Sprzedaży mieszkań mieszczące się obecnie przy ul. Chrobrego vis a vis Salonu Suzuki, zmieni wkrótce swoją lokalizację. więcej »

01.11.2009 | Program Rodzina na Swoim już na Osiedlu Słonecznym

Miło nam poinformować Państwa, że dostępne mamy gotowe mieszkania objęte programem „Rodzina na Swoim”! więcej »

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz wszystkie nieruchomości »